MONTAŻ KLIMATYZACJI
ZAMÓW MONTAŻ KLIMATYZATORA W DOMU LUB BIURZE

TEL. 512 091 905

MONTAŻ POMPY CIEPŁA
ZAPYTAJ O OFERTĘ

TEL. 512 091 905

MONTAŻ KOTŁA GAZOWEGO
ZAMÓW USŁUGĘ

TEL. 512 091 905

MONTAŻ REKUPERACJI
PROJEKT I WYKONANIE ZAMÓW USŁUGĘ

TEL. 512 091 905

Previous
Next

POZNAJ NASZE USŁUGI

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Na upalne dni najlepszym rozwiązaniem jest KLIMATYZACJA Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji do Twojego domu i biura. 

Zapewniamy szybką i kompleksową realizację krok po kroku – od wizyty u klienta i stworzenia projektu poprzez dobór optymalnych rozwiązań i przygotowanie oferty po wykonanie i uruchomienie. 

Możesz być pewien zastosowania sprawdzonych rozwiązań i tego, że na instalowane u Ciebie urządzenia posiadamy autoryzację producentów, a wszelkie prace instalacyjne zostaną wykonane z dbałością o stan Twoich pomieszczeń. 

PROINSTALATOR zapewni Ci szkolenie z użytkowania urządzenia, byś mógł w pełni wykorzystać wszystkie jego możliwości. Gwarantujemy również wsparcie techniczne w całym okresie eksploatacji urządzeń. 

 

MONTAŻ POMPY CIEPŁA

Wykorzystaj energię ze swojego otoczenia!

Oferujemy profesjonalny montaż pompy ciepła w Twoim domu i biurze – szybko i kompleksowo. Obsługujemy cały proces realizacji począwszy od projektu poprzez dobranie optymalnych rozwiązań i przygotowanie oferty aż do wykonania, uruchomienia i regulacji.
Dzięki naszej ofercie będziesz miał komfort cieplny i ten związany z ciepłą wodą użytkową! Zapewniamy o stosowaniu sprawdzonych urządzeń, które są autoryzowane przez producentów. Podczas prac pamiętamy dbać o istniejący stan Twoich pomieszczeń.

PROINSTALATOR daje Ci gwarancję odpowiedniego przeszkolenia w zakresie użytkowania urządzenia, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać jego możliwości. Służymy też wsparciem technicznym w całym okresie eksploatacji urządzenia!

MONTAŻ REKUPERACJI

Zapewnij sobie dostęp do świeżego powietrza zewnętrznego w szczelnym
i ciepłym domu oraz biurze!
Oferujemy profesjonalny montaż rekuperacji, która nie tylko zapewni Ci stały dostęp do świeżego powietrza zewnętrznego ale pozwoli również na oczyszczenia go z kurzu, nieprzyjemnych zapachów, bakterii, a nawet wirusów!

 Nasza usługa jest szybka i kompleksowa. Przygotowujemy projekt, dobieramy odpowiednie dla Ciebie rozwiązania, przedstawiamy ofertę indywidualną, dostarczamy, instalujemy, uruchamiamy i regulujemy pracę urządzeń. Realizując Twój projekt korzystamy tylko z urządzeń autoryzowanych przez producentów.

 Podczas prac instalatorskich zwracamy uwagę na to, by zadbać o istniejący stan Twoich pomieszczeń! Otrzymujesz od nas gwarancję przeszkolenia Cię z zakresu funkcjonowania i użytkowania, co pozwoli na Ci wykorzystać wszystkie możliwości rekuperacji.

 Poza tym będziemy  do Twojej dyspozycji w zakresie wsparcia technicznego w całym okresie eksploatacji.

MONTAŻ OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO WRAZ ZE STEROWANIEM

Tobie też może być ciepło w nogi!


W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny montaż ogrzewania podłogowego ze sterowaniem, które doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze! Skorzystaj z szybkiej i kompleksowej realizacji! Krok po kroku wszystko jasne – najpierw wizyta w Twoim domu lub biurze, szybkie przygotowanie projektu, dobór optymalnych rozwiązań i przedstawienie oferty specjalnie dla Ciebie. Realizacja Twojego zlecenia – dostawa urządzeń, instalacja, uruchomienie i regulacja – w najszybszym możliwym czasie!

Odtąd już pozostaje Ci tylko cieszyć się oszczędnym i zapewniającym komfort ogrzewaniem domu lub biura. Gwarantujemy stosowanie sprawdzonych rozwiązań! Na instalowane urządzenia posiadamy autoryzację ich producentów! Możesz być pewien, że wszelkie prace instalacyjne będą przebiegały z dbałością o istniejący stan pomieszczeń.

PROINSTALATOR zapewni Ci szkolenie z użytkowania urządzenia, byś mógł w pełni wykorzystać wszystkie jego możliwości. Gwarantujemy też wsparcie techniczne w całym okresie eksploatacji urządzeń.

MONTAŻ KOTŁA GAZOWEGO

Ogrzewaj się oszczędnie i zapewnij sobie komfort!

W ofercie PROINSTALATORA znajdziesz profesjonalny montaż kotła gazowego w domu i biurze. Szybka i kompleksowa obsługa pozwoli Ci bardzo szybko przejść do strefy komfortu!
Realizacja krok po kroku – zaczynamy od projektu i kończymy na uruchomieni, a cały ten proces jest możliwie zminimalizowany w czasie – dla Twojej wygody. Otrzymujesz projekt, ze specjalnie dobranym do Twoich potrzeb rozwiązaniem technicznym oraz ofertę, następnie dostarczamy do Ciebie urządzenie, instalujemy je, uruchamiamy, regulujemy i robi się ciepło!

Możesz być pewien, że stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, a na wszystkie urządzenia, jakie instalujemy mamy autoryzację producentów. Podczas prac dbamy także o stan Twoich pomieszczeń. Na koniec zostajesz przeszkolony z użytkowania urządzenia, tak być mógł wykorzystać jego możliwości mające ułatwić Ci życie. 

Dodatkowo przez cały okres eksploatacji urządzeń służymy wsparciem technicznym.

Napisz do nas!

O FIRMIE

Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznych i komfortowych systemów grzewczych, wentylacyjnych oraz wygodnego dostępu do ciepłej wody użytkowej.

Pragniemy, by każdy człowiek był świadomy, że dbając o środowisko może ogrzewać swój dom czy biuro dzięki zastosowaniu rozwiązań przynoszących w perspektywie lat spore oszczędności.

 

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie systemów grzewczych i wentylacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych, gazowych, wodnych, a także w instalowaniu klimatyzacji i systemów wentylacyjnych.

Instalacje grzewcze, jakie proponujemy naszym klientom oparte są o odnawialne źródła energii – pompy ciepła, klimatyzatory, kotły stałopalne zasilane ekogroszkiem, pelletem albo biomasą.

W naszej ofercie w ramach systemów grzewczych każdy klient znajdzie instalacje ogrzewania podłogowego oraz instalacje grzejnikowe. W zakresie technologii wody oferujemy stacje uzdatniania wody i zmiękczacze, w ramach technologii powietrza proponujemy montaż instalacji klimatyzatorów oraz rekuperacji. 

 

MONTAŻ TERMY (GPPG)

Zapewnij sobie ciepłą wodę od ręki! Montaż termy to najlepszy i najszybszy na to sposób!

PROINSTALATOR oferuje profesjonalny montaż takiego urządzenia w Twoim domu
lub biurze. Szybko i kompleksowo przeprowadzimy dla Ciebie realizację tego przedsięwzięcia. Dobierzemy optymalne dla Ciebie urządzenie przedstawimy ofertę wraz z wyceną. 

W kilku prostych krokach dostarczymy, zainstalujemy, uruchomimy i wyregulujemy urządzenie na miarę Twoich potrzeb!

Gwarantujemy stosowanie sprawdzonych rozwiązań i autoryzację producentów na
instalowane przez nas urządzenia. Podczas prac możesz być spokojny o stan swoich
pomieszczeń, bo zadbamy o to. 

Zapewniamy też szkolenie z użytkowania urządzenia, byś mógł w pełni wykorzystywać jego  możliwości. W całym okresie eksploatacji będziemy służyć Ci wsparciem technicznym.

INSTALACJE GAZOWE

Oczekujesz wygody w ogrzewaniu Twojego domu lub biura?
Najlepszym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie instalacja gazowa.

Skorzystaj z naszej oferty na profesjonalny projekt i montaż instalacji gazowej, która pozwoli Ci cieszyć się ciepłem i ciepłą wodą użytkową! Zadbamy o Ciebie kompleksowo. Krok po kroku, jasno i czytelnie – przygotujemy projekt, dobierzemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie, dostarczymy materiały, wykonamy całą instalację, przeprowadzimy ciśnieniową próbę szczelności, a na koniec uruchomimy i odpowietrzymy. A wszystko po to, byś mógł korzystać z bezpiecznej instalacji gazowej.

 Gwarantujemy zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, na których wykonanie posiadamy wymagane i odpowiednie kwalifikacje energetyczne. Możesz być też pewien, że zadbamy o istniejący stan Twoich pomieszczeń! 

Po wykonaniu i uruchomieniu instalacji przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z jej obsługi i użytkowania, a przez cały okres jej eksploatacji będziemy służyć Ci wsparciem technicznym.

ODKURZACZ CENTRALNY

Masz dość wyciągania odkurzacza z szafy?
Odkurzacz centralny to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Sprawi, że sprzątanie będzie łatwe, lekkie i przyjemne.

PROINSTALATOR zainstaluje odkurzacz centralny w Twoim domu lub biurze. Oferujemy montaż odkurzacza centralnego – kompleksową usługę: od przygotowania projektu i doboru odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania poprzez dostawę po instalację i uruchomienie. 

Wszystko po to, byś szybko mógł korzystać z komfortowego i przyjaznego dla zdrowia odkurzacza w swoim domu lub biurze. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania są sprawdzone, na instalację wszystkich urządzeń osiadamy autoryzację ich producentów, a wykonując prace instalacyjne z dbałością traktujemy stan twoich pomieszczeń. 

Gwarantujemy Ci dokładne szkolenie w zakresie użytkowania urządzenia i wsparcie techniczne przez cały okres jego eksploatacji.

UZDATNIANIE WODY

Pragniesz by w Twoim domu lub biurze woda miała odpowiednią jakość i była bezpieczna

Stacja uzdatniania wody może to pragnienie spełnić!
Oferujemy profesjonalny montaż stacji uzdatniania wody w domu i biurze.

Zapewnimy Ci kompleksową obsługę w tym zakresie. Zrealizujemy montaż tak, by nastąpiła wyraźna poprawa jakości wody. Od tego momentu będziesz mógł mieć pewność, że Twoja instalacja grzewcza pracuje optymalnie, a urządzenia w niej zainstalowane są bezpieczne.
Wszystkie prace wykonamy z wielką starannością i dbałością o istniejący stan Twoich pomieszczeń.

Przez cały czas eksploatacji zapewnimy Ci wsparcie techniczne.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

KLIMATYZACJA Z MONTAŻEM

POMPA CIEPŁA Z MONTAŻEM

REKUPERACJA

  • Montaż Klimatyzacji
  • Montaż Pompy Ciepła
  • Montaż Rekuperacji
  • Ogrzewanie Podłogowe + Sterowanie
  • Montaż Kotła Gazowego
  • Montaż GPPW – Terma
  • Instalacje Gazowe
  • Odkurzacz Centralny
  • Chemiczne Czyszczenie Instalacji 

Potrzebujesz wsparcia ?

Jesteśmy dostępni

od Poniedziałku do Piątku

w godzinach 8:00 – 17:00

pod numerem telefonu

512 091 905 

© 2020 PROINSTALATOR Wszelkie prawa zastrzeżone

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy odpowiednie rozwiązania najlepsze dla jego potrzeb. Swoje usługi świadczymy dla klientów indywidualnych i przemysłowych.