Nawiąż ze mną współpracę

Agnieszka Dziedzic

Jestem Aga. Jestem osobą z niepełnosprawnością ruchową. Poruszam się za pomocą balkonika. W 2000 r przeszłam 3 ciężkie operacje usunięcia guza mózgu. Od tamtej pory moje życie wywróciło się do góry nogami. I może Cię teraz zaskoczę. Bo były to pozytywne zmiany. Człowiek docenia rzeczy dopiero wtedy kiedy je utraci. Ja od momentu ciężkiej sytuacji zdrowotnej zaczęłam interesować się zdrowiem i rozwojem osobistym. Dzisiaj mimo tego  że nadal jestem osobą niepełnosprawną to jestem zarazem osobą która żyje świadomie. Nauczyłam się dbać o siebie, rozwijać wewnętrznie, doceniać swoją wartość i wartość drugiego człowieka. Spełniam swoje marzenia i realizuję cele. Pracuję i zarabiam online. 
 
 
Pracuję w firmie, w której czuję się bezpiecznie i dla, której to człowiek jest wartością. Mogę pracować on line lub offline. Firma zapewnia mi dostęp do suplementów diety, dzięki czemu moje zdrowie i kondycja uległy znacznej poprawie. Mam możliwość korzystania z bezpłatnych szkoleń przez internet. Otrzymałam od Firmy sklep internetowy, który mogę rozwijać i tworzyć sieci sklepów  o zasięgu międzynarodowym. 

 

Dzisiaj jestem osobą niezależną i świadomą swoich decyzji i wyborów. Pomogę Ci w podjęciu  odpowiednich kroków, by osiągnąć dla Ciebie dochód, który wyznaczysz sobie za cel. Masz moje wsparcie 24h\dobę.

 

Zapraszam Cię serdecznie do mojej grupy abyśmy mogli się wzajemnie poznać
https://www.facebook.com/groups/848086498999968/
Mój profil na facebooku: 
https://www.facebook.com/agnieszka.dziedzic.1612
Mój fanpag’e
https://www.facebook.com/zyjekreatywnie

 

JAK MOGĘ CI POMÓC

Pomogę Ci rozpocząć Twój biznes online

Masz moje wsparcie 24h na dobę

Pokażę Ci plan marketingowy, dzięki któremu osiągniesz swój cel

Udostępnię Ci narzędzia, dzięki którym będziesz zarabiać nawet wtedy, gdy nie będziesz pracować