Google Rewolucje Internetowe

Internet jest kopalnią wiedzy. Możesz tu znaleźć dosłownie wszystko. Jeśli interesujesz się podróżami to po prostu w wyszukiwarkę wpisujesz dane słowo i w parę sekund wyświetla Ci się mnóstwo stron czy blogów o tematyce podróżniczej.
Ja w głównej mierze korzystałam z zasobów internetu, by odnaleźć interesujące mnie tematy o branży IT i marketingu internetowym.
Google oferuje masę przeróżnych kursów on line zupełnie za darmo.

Począwszy od nauki Prezentowania swojej Firmy w internecie, kursu o Zdobywaniu wymarzonej pracy, o Kodowaniu, Zwiększaniu bezpieczeństwa Firmy w internecie, o SEO czy Komunikacji w biznesie. Każdy taki kurs składa się z modułów, urozmaicony jest filmikami, a także testami.
Indywidualny plan stworzony przez ekspertów pozwoli Ci opanować wiedzę na temat świata on line. Dzięki tym kursom zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci rozwinąć firmę i karierę w internecie.
Możesz przyswajać wiedzę kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wybrać odpowiedni kurs dla siebie lub ukończyć je wszystkie i zyskać certyfikat!
Pamiętaj jednak o systematyczności. Uczenie się ” kiedy chcesz ” nie oznacza, że siadasz nad kursem raz na miesiąc. Wyznacz sobie cel, rozplanuj naukę w czasie. Jeśli chcesz osiągnąć sukces myśl pozytywnie 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *